خانه / ورزش / والیبال / یک فوتبالی، سکان‌دار جدید والیبال

یک فوتبالی، سکان‌دار جدید والیبال

 

احتمال حضور مصطفی-آجورلو در فدراسیون موفق قوت گرفت

یک فوتبالی، سکان‌دار جدید والیبال

امیدفارس – شایعه حضور مصطفی آجورلو، مدیرعامل کنونی باشگاه تراکتورسازی در رأس مدیریت فدراسیون والیبال،‌ سروصدای زیادی در محافل ورزشی به راه انداخته است. فدراسیونی که با انتخاب محمدرضا داورزنی به‌عنوان معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان،‌ هنوز رئیس جدید خود را نشناخته و توسط شخص خود داورزنی به صورت سرپرستی اداره می‌شود! این روزها به نظر می‌رسد که تا زمان مشخص‌شدن تکلیف وزارت ورزش و جوانان در معرفی کابینه جدید توسط رئیس‌جمهوری به مجلس و برگزاری جلسه رأی‌اعتماد وزیر ورزش پیشنهادی،‌ والیبال به همین شکل اداره خواهد شد، اما در هرصورت همه انتظار دارند هرچه سریع‌تر تکلیف انتخابات و صندلی ریاست فدراسیون والیبال مشخص شود.

در روزهای اخیر اما شایعات بسیار زیادی درباره احتمال حضور مصطفی آجورلو در فدراسیون والیبال در رسانه‌ها مطرح شده و گفته می‌شود؛ مدیرعامل تراکتورسازی در انتخابات ریاست این فدراسیون شرکت خواهد کرد. نکته قابل تأمل اما اینجاست که آجورلو رفاقت دیرینه‌ای با محمدرضا داورزنی دارد و همین ارتباط باعث شده شایعاتی درباره حمایت معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش از آجورلو برای رسیدن به صندلی ریاست فدراسیون والیبال منتشر شود.

اتفاقی که عملا باعث شد محمدرضا داورزنی به آن واکنش نشان بدهد و بگوید: «از ورود آجورلو به انتخابات والیبال و انجام ثبت‌نام برای کاندیداشدن استقبال می‌کنم، اما این‌که من به دنبال راهکاری برای انجام این کار باشم، درست نیست. در آینده نزدیک مقدمات برگزاری مجمع انتخابات فدراسیون والیبال را برگزار می‌کنیم، اما بنده در مورد این موضوع و این‌که چه کسی کاندیدا شود، با هیچ‌کس نه صحبت داشته‌ام و نه رایزنی»! با قوت‌گرفتن شایعات درباره احتمال حضور آجورلو در انتخابات فدراسیون والیبال به نظر می‌رسد که باید به ‌زودی منتظر تغییرات مدیریتی در باشگاه پرطرفدار تراکتورسازیهم باشیم.

 

انتهای پیام/

درباره ی admin

همچنین ببینید

مهدی طارمی از شکست الاهلی سخن گفت

مهدی طارمی از شکست الاهلی سخن گفت مهاجم ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *