خانه / بین الملل / گربه ای که نزدیک به دو دهه در آمریکا شهردار بود, مرد!

گربه ای که نزدیک به دو دهه در آمریکا شهردار بود, مرد!

 اخبار خواندنی ها و دیدنی ها

گربه ای که نزدیک به دو دهه در آمریکا شهردار بود، مرد!

استابز
گروه بین الملل پایگاه خبری تحلیلی امید فارس: گربه‌ای که در هجده سال گذشته شهردار شهر کوچک تالکیتنا در آلاسکا بود، مُرد.

گربه‌ زردرنگی که به مدت ۲۰ سال شهردار افتخاری یک شهر در آلاسکا بود، مُرد! این گربه که «استابز» نام داشت، در سال ۱۹۹۸ به عنوان شهردار شهر کوچک تالکیتنا انتخاب شد و طرفداران زیادی داشت.

 

استابز در دو سالگی به عنوان شهردار افتخاری تالکیتنا انتخاب شد و در بیست سالگی نیز در اتاقش در حالیکه برروی تخت دراز کشیده بود، مُرد. مالکان این گربه با انتشار خبر درگذشت او در شبکه‌های اجتماعی نوشتند: استابز بیست سال و ۳ ماه زندگی کرد و تا آخرین روزهای حیات خود در انجام وظایفی که بر عهده گرفته بود کوتاهی نکرد.

 

تالکیتنا شهر کوچکی با جمعیت ۹۰۰ نفری است و در جریان یک کمپین اجتماعی و با موافقت تمام ساکنان شهر، استابز در سال ۱۹۹۸ به عنوان شهردار آن برگزیده شد. تالکیتنا هیچ شهردار انسانی ندارد و فقط استابز به عنوان شهردار افتخاری آن شناخته می‌شد.

 

استابز یک بار در سال ۲۰۱۳ مورد حمله یک سگ قرار گرفت و دم خود را از دست داد. بار دیگر در سال ۲۰۱۵ به اشتباه خبری مبنی بر مرگ او در رسانه‌های محلی منتشر شد که بسیاری را نگران کرد. اما از اواخر ۲۰۱۶ بیشتر وقت خود را در خانه سپری می‌کرد و کمتر کسی او را در حال بازی و تردد مقابل خانه مشاهده می‌کرد.

 

مالکان استابز اعلام کردند یکی از بچه گربه‌های او به نام «دنالی» که بیشترین شباهت را به لحاظ شخصیتی به او دارد، با نظر مردم شهر به عنوان جانشین او انتخاب می‌شود.

استابز

انتهای پیام/*

استابز گربه ای که در دو سالگی به عنوان شهردار افتخاری تالکیتنا انتخاب شد

درباره ی admin

همچنین ببینید

آشنایی با بمب هیدروژنی و بمب اتمی

آشنایی با بمب هیدروژنی و بمب اتمی کره شمالی روز گذشته اعلام کرد ششمین و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *