خانه / ورزش / اخبار فوتبال / هر کاری می‌کنیم باشگاه ما را جریمه می‌کند

هر کاری می‌کنیم باشگاه ما را جریمه می‌کند

 

طارمی: هر کاری می‌کنیم باشگاه ما را جریمه می‌کند/ گفتند ۹۵۰ میلیون می‌دهیم با آپشن

 

گروه ورزشی پایگاه خبری تحلیلی امید فارس: مهاجم ملی پوش پرسپولیس می گوید باشگاه در زمان قرارداد گفته که بیشتر از ۹۵۰ میلیون قرارداد نمی بندد اما در ازای آن پاداش را درون قرارداد می گنجاند.

مهدی طارمی پس از برتری دو بر صفر پرسپولیس برابر فولاد خوزستان درباره مطالب منتشر شده از سوی یکی از مسئولان این باشگاه علیه برانکو، مسلمان و خودش مبنی بر ایجاد حاشیه، اظهار کرد: روی صحبت من با کسی که این صحبت‌ها را انجام داده این است که چرا قبل از بازی با الاهلی عربستان و شروع لیگ برتر باید این مطالب را در روزنامه‌ها و سایت‌ها منتشر کند. تیم ما خوب بازی می کند. امروز هم دو گل زد و بازی ما هیچ ربطی به مسائل حاشیه ای ندارد. ما به خوبی تمرین می کنیم و وقتی به مربی می گویم وضع مان چطور است می گوید از همه شما راضی هستم. باشگاه برای ما حاشیه درست نکند. آنها من را خراب نکنند. چرا به فلان سایت می‌گویند فلان مطلب را بزن. الاهلی میلیاردها تومان خرج می‌کند تا به جمع چهار تیم برتر آسیا صعود کند و ما هم در اینجا درگیر این مسائل هستیم. ما باید دعوا کنیم که چرا یک نفر تیم را بهم ریخته است.

او با بیان اینکه هرکاری می‌کنند متهم به حاشیه‌سازی و اعمال جریمه می‌شوند افزود: به ما می‌گویند در رسانه‌ها صحبت نکنید، به باشگاه می‌رویم جریمه می‌شویم، می‌گوییم پولمان را بدهید جریمه می‌کنند، هرکاری می‌کنیم جریمه می‌کنند. اول فصل به برانکو گفتم اگر در تمرینات خوب کار نکردم یا کم کاری کردم به من تذکر بده اما برانکو گفت همه شما خوب هستید امروز هم دیدید که دو گل زدیم و حریف موقعیتی نداشت. نمی‌دانم دنبال چه مسائلی هستند.

طارمی درباره اینکه چه کسی علیه آنها در رسانه‌ها صحبت کرده گفت: نمی‌دانم آن فرد چه کسی است و نمی‌خواهم اسم کسی را بگویم ولی فقط می‌گویم رودررو این مسائل را بگوید. همه ما ۵۰ تا ۶۰ درصد از پاداش‌هایمان را نگرفته‌ایم. استقلالی‌ها یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان قرارداد بستند اما باشگاه به ما گفت بیشتر از ۹۵۰ میلیون نمی‌دهیم اما در قرارداد آپشن قرار داد. برای گلزنی، قهرمانی، آقای گلی و… باید آپشن بگیرید.  آیا این ۵۰ تا ۶۰ درصد جزو قرارداد نیست؟ چرا پول را نمی‌دهند؟ نمی‌دانم چرا وقتی به باشگاه می‌گوییم پولمان را بدهید جریمه می‌کنند، به ما می‌گویند به باشگاه هم نیایید، جریمه می‌شوید.

انتهای پیام/*

برتری دو بر صفر پرسپولیس برابر فولاد خوزستان

درباره ی admin

همچنین ببینید

مهدی طارمی از شکست الاهلی سخن گفت

مهدی طارمی از شکست الاهلی سخن گفت مهاجم ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *