خانه / تغذیه / هرگز پیتزای ارزان قیمت نخرید!

هرگز پیتزای ارزان قیمت نخرید!

دلیل ارزان قیمت بعضی پیتزاها چیست، آیا پیتزاهای ارزان قیمت ارزش غذایی دارند؟ در ادامه بخوانید.

کارشناسان تغذیه در خصوص مواد به کار رفته در برخی از پیتزاها هشدار داده اند اما حالا پیتزای ۵ هزارتومانی دغدغه جدی دوستداران سلامت شده است.

امیدفارس-تغذیه: با ابراز نگرانی  از گسترش پیتزا های ارزان قیمت ۵ هزار تومانی در جامعه گفت: در پخت پیتزای ۵ هزار تومانی از مواد مرغوب استفاده نمی شود و همین موضوع می تواند باعث به وجود آمدن مشکلات جدی  برای  افراد شود.

عزیزی در خصوص عوارض مصرف فست‌فود ابراز داشت: مشکلات گوارشی، کبد چرب، بیماری های  قلبی و عروقی، اضافه وزن، فشار خون و خطر ابتلا به دیابت از جمله خطرات احتمالی مصرف پیتزا و ساندویچ است.حالا در این میان وقتی افراد پیتزاهای ارزان‌ قیمت ۵ هزار تومانی با مواد نامرغوب و با کیفیت پایین استفاده کنند به طور حتم باید بیش از پیش در انتظار انواع بیماری ها باشند.

وی بیان کرد: پیتزاهای کوچک و با قیمت کم بیشتر کارخانه‌ای بوده و در مکانی دیگر آماده و تنها در مغازه ها آن‌ها را داغ  کرده و تحویل مردم می‌دهند؛ هنگام آماده سازی برخی از این پیتزاهای از پیش تهیه شده ممکن است مسائل بهداشتی رعایت نشده باشند و همین امر تهدید بزرگی برای سلامت بهداشت مردم تلقی می‌شود.

پیتزای ارزان قیمت,عوارض پیتزای ارزان قیمت
پیتزای ارزان قیمت,عوارض پیتزای ارزان قیمت

عزیزی عنوان کرد: پیتزاهای ارزان قیمت ۵ هزار تومانی  بیشتر از پنیر، خمیر و سوسیس و کالباس با کیفیت بسیار پایین تهیه می‌شوند و در این مواد غذایی گوشت جایگاهی ندارد و همین مسئله باعث کاهش کیفیت این ماده غذایی در بین سایر فست فودها شده است .

وی تاکید کرد: پیتزاهای ارزان قیمت دارای چربی و نمک بالایی هستند و این فست فودهای با قیمت پایین باعث بروز بیماری‌های غیرواگیر مانند چاقی، قلب و عروق و افزایش کلسترول بد خون و حتی فشار خون در بین مصرف کنندگان می‌شود، به همین منظور افراد باید از خوردن پیتزا‌های ارزان قیمت ۵ هزار تومانی پرهیز کنید.

انتهای پیام /*

پیتزاهای ارزان قیمت ۵ هزار تومانی  بیشتر از پنیر، خمیر و سوسیس و کالباس با کیفیت بسیار پایین تهیه می‌شوند.

درباره ی admin

همچنین ببینید

پزشکی و سلامت,کم خونی,درمان کم خونی

درمان کم خونی با مواد غذایی

  برای درمان کم خونی به ویژه در زنان مواد غذایی مفیدی وجود دارد که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *