خانه / تناسب اندام / راز اندام جنیفرلوپز چیست؟

راز اندام جنیفرلوپز چیست؟

پایگاه تحلیلی خبری امید فارس: ممکن است ساعت ها در صفحه اینستاگرام جنیفر لوپز این خواننده مشهور آمریکایی بچرخید و با نگاه به عکس های وی حسرت بخورید که چگونه است که اندام وی سال به سال بهتر شده و ذره ای هم تغییر نمی کند. پاسخ این سوال ساده بوده و آن هم این است که وی تمرینات بسیار سخت بدنسازی و رژیم غذایی بسیار دقیقی دارد.

 

جنیفر لوپز

در این مقاله به رژیم غذایی وی و غذاهای که میل می‌کند می‌پردازیم.

وعده‌های غذایی جنیفر لوپز از مواد فرآوری شده تشکیل نشده است

به‌عنوان اولین شرط غذایی وی، جنیفر لوپز تقریباً تمام موادی که مصرف می‌کند اورگانی هستند. یک وعده ناهار وی ممکن است شامل ماهی سالمون و سالاد سبزی‌ها باشد. برو کلی، فلفل و کدوسبز خورد شده با سرکه به‌عنوان چاشنی و کمی دانه‌های کدوحلوایی سالاد وی را تشکیل می‌دهد. برای شام نیز وی از مواد با پروتئین بالا استفاده می‌کند مانند مرغ و گوشت خوک.

جنیفر لوپز تنها یک تمرین را انجام نمی‌دهد

جنیفر لوپز به‌صورت منظم هرروز به باشگاه می‌رود و با متخصصین و مربیان حرفه‌ای در مورد ساختن بدن در ارتباط است. باوجوداینکه خود در این زمینه حرفه‌ای شده است هرگز ارتباط خود را با مربیانش قطع نمی‌کند. تمرینات وی شامل کار با تخته ، تمرینات فشاری و بوکس و همچنین تمرینات آزاد است.

جنیفر لوپز هرگز سه چیز را نمی‌خورد

برعکس ما که تقریباً همه‌چیز در طول هفته می‌خوریم جنیفر لوپز از خوردن سه چیز منع شده است اول مشروبات الکلی، دوم سیگار و سوم خوردن قهوه. بسیار عجیب است که وی کاملاً بدون چنین موادی زندگی می‌کند و راز زیبایی‌اندام وی نیز همین است.

جنیفر لوپز از نور آفتاب دوری می‌کند

وی می‌گوید به‌ندرت من حمام آفتاب‌گرفته و یا در معرض آن قرار می‌گیرم. بااین‌وجود در صورت اینکه جلوی آفتاب باشم سعی می‌کنم لباس‌های ضد آن را بپوشم.

انتهای پیام/*
صحبت های جنیفر لوپز در مورد عادت های غذاییش

درباره ی admin

همچنین ببینید

مواد ارایش ارگانیک

لوازم آرایش ارگانیک 

آیاچیزی به اسم لوازم آرایش ارگانیک واقعیت دارد یا خیر، در ادامه بخوانید. مواد آرایشی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *