خانه / فرهنگ و هنر / بگریز پرفروش ترین فیلم سال ۲۰۱۷ شد

بگریز پرفروش ترین فیلم سال ۲۰۱۷ شد

پروش ترین فیلم سال ۲۰۱۷ میلادی کدام فیلم است؟

 جردن پیلِ فیلم‌اولی که پیش از این به عنوان عضوی از گروه دونفره‌ی کمدی «کی و پیل» شناخته می‌شد، با فیلم ترسناک هجوآمیزش «بگریز»/ Get Out بهار امسال غوغایی به‌پا کرد.

 

بگریز,پرفروش ترین فیلم2017
بگریز,پرفروش ترین فیلم۲۰۱۷

امیدفارس-فرهنگ و هنر: به گزارش هنر و تجربه به نقل از پلی لیست ،این فیلم مستقلِ هوشمندانه که سراسر هیجان و تنش است، حسابی مورد توجه منتقدان و تماشاگران قرار گرفت و علاوه بر این‌ها، دوباره بحث‌های نژادی و تبعیض‌های حاکم بر جامعه‌ی معاصر آمریکا را به میان کشید. در ضمن «بگریز» پر از آتش‌بازی‌های سیاسی است که آن را به‌مراتب پرجزییات‌تر و فکورانه‌تر از فیلم‌های مشابهش کرده است.

 

در هر صورت این فیلم به پدیده‌ی گیشه‌ی سینماهای آمریکای شمالی بدل شد و با بودجه‌ای چهارونیم میلیون دلاری، به فروش جهانی ۲۵۲ میلیون دست یافت؛ و این‌ها، ارقامی هستند که «بگریز» را به سودآورترین فیلم سال ۲۰۱۷ تا این‌جای کار بدل کرده‌اند. بی‌تردید این موفقیت به‌واسطه‌ی تبلیغات شفاهی منتقدان و تماشاگران میسر شده است. نقدهای مثبت «راتن تومیتوز» امتیاز ۹۹ از ۱۰۰ (البته با محاسبه‌ی میزان مثبت بودن نقدها) را برای فیلم به ارمغان آورده‌اند.

 

البته فیلم پیل تنها اثر مستقل امسال نیست که به یک بلاک‌باستر بدل شده است. فیلم جدید ام. نایت شیامالان با عنوان «شکاف»/ Split که بازگشت تمام‌عیاری را برای او رقم زده است، با فاصله‌ی کمی در رتبه‌ی بعدی قرار دارد. این فیلم با بودجه‌ای نُه میلیون دلاری و هزینه‌های بازاریابی سی میلیونی‌اش، به فروش جهانی ۲۷۷ میلیون رسیده است.

انتهای پیام/*

فیلم های پرفروش سینما در سال ۲۰۱۷

 

درباره ی admin

همچنین ببینید

نیکی کریمی,فرهنگ و هنر,تیزر تبلیغاتی

حضور نیکی کریمی در یک تیزر تبلیغاتی و واکنش تند بیست و سی

حضور نیکی کریمی در یک تیزر تبلیغاتی و واکنش تند بیست و سی   پخش …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *